Balkan Rulman

Hakkımızda

20 yılı aşkın deneyimimiz, teknik bilgi ve altyapıya sahip uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Lider markaların ürünlerin teminatını ve tedariğini yaparak, tüm Türkiye ve yurt dışındaki müşterilerini en kaliteli ürünlerle buluşturan Balkan Rulman, sektördeki öncü firmalardan biri konumundadır.

Teknik altyapısı 1970'lere dayanan, öncü markaların üretimi ve tedariğini siz değerli müşterilerimize, babadan oğula gelen kaliteli ve eşsiz anlayışımız, teknik kadromuz ve altyapımızla iletiyoruz.

Siz değerli müşterilerimize yeniliklerimizden, endrüstriyel teknik bilgilerimizden faydalandırılmanızı, kendimize bir ilke olarak görmüşüzdür.

Misyon

Yüksek kaliteli ürünleri, uygun koşullarla temin etmek suretiyle Türk Sanayisinin uluslararası rekabet gücüne katkıda bulunmak öncelikli ilkemizdir.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve bu memnuniyetin sürekli kılınması hedefi, bizlere dinamizm katmaktadır.

İçinde yaşadığımız topluma ve tüm insanlığa karşı maddi ve manevi sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve bu bilincin gereklerini yerine getirmek ticari ve sosyal faaliyetlerimizin temel sebebini teşkil etmektedir.

Vizyon

Değişen ve gelişen şartları sürekli takip etmek ve şirket bünyemize uygulamak suretiyle sektördeki lider konumumuzu devam ettirmek ve pazar payımızı istikrarlı bir ivmeyle artırmak hedefi, motivasyonumuzu en üst seviyede tutmaktadır.